В Офісі президента прокоментували можливу додаткову мобілізацію

В Офісі президента прокоментували можливу додаткову мобілізацію

Додаткова мобілізація в Україні буде залежати від ситуації на фронті а також ефекту, який справить мобілізація в Росії.

Про це повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, пише Українська правда.

«Безумовно, математику війни ми набагато краще розуміємо, аніж наші опоненти. Тому практично з перших днів активно формували свої резерви, структурували через ТРО свої кадрові можливості, активно домовлялись про тренінгові центри в тому числі з нашими партнерами. Але війна - це, зрозуміло, постійний процес уточнень, оперативно-тактичних змін, додаткових логістичних дій.

Тому, по-перше, на відміну від росіян, які будуть знову ж таки відправляти на поле бою масу непідготовленого резерву, аби показати кількість, для нас набагато важливіше мати якісно підготовлених спеців. Бо це війна не стрілецького типу, а тяжкої артилерії, складної техніки, спеціального програмного забезпечення. Тому сьогодні важливо мати саме спеців, чим ми й займаємося разом з партнерами. Якість, а не кількість…», - сказав Подоляк.

Окрім того, він відзначив, що уважно відслідковують, як йде процес мобілізації в Росії,  - зокрема яку клькість осіб відправлять напередову та як вона себе проявить.

«І вже саме від цього будуть залежати наші корективи, якщо вони будуть потрібні… Тому ще раз повторю: важливо не просто механічно говорити про мобілізацію, про її додаткове проведення. Набагато краще, розуміючи принципи війни, робити ставку на підготовку саме якісних спеців, що суттєво важливіше в сучасній війні», - резюмував Подоляк.

Можливо зацікавить