В Україні триває мобілізація: кого насамперед призивають до ЗСУ

В Україні триває мобілізація: кого насамперед призивають до ЗСУ

До Збройних сил України призивають насамперед тих, хто вже має досвід участі в бойових діях, наприклад АТО/ООС. Мобілізації також підлягають ті, хто не проходив військову службу, однак з обов'язковим навчанням мінімум протягом місяця.

Про це повідомив начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач під час брифінгу, передає ТСН

«Призиваємо в першу чергу тих, хто вже має досвід проходження військової служби, а краще ще досвід участі в АТО або ООС. Також призов йде і громадян, які не проходили військову службу, але ця категорія громадян в обов'язковому порядку направляється на навчання, мінімальний термін - один місяць, а далі в залежності від складності спеціальності, цей термін може бути набагато більшим», - пояснив він.

За словами Горбача, практично всі спеціальності потрібні для комплектування ЗСУ та інших формувань.

«Звичайно, що у відсотковому співвідношенні більше ми призиваємо загальновійськові спеціальності - стрільців, танкістів, але не можна сказати, що нам не потрібні такі спеціальності, як зв'язківці, шифрувальники тощо. Потреба є у абсолютно всіх спеціальностях, але деяких ми призиваємо більше, деяких менше», - додав Горбач.

Можливо зацікавить