Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати
![Салон краси Луцьк](https://vsn.ua/storage/news/4pjF82o5Qlq5Qv2uWkheJ3S8QXsupGQ1rO1cyjji.png)
Третій місяць поспіль у центрі міста приймає відвідувачів салон краси з оригінальною назвою «V24». Заклад працює в оновленому приміщенні на вулиці Коперника, 8а та вже встиг завоювати довіру і полюбитися лучанам.
![Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати](https://vsn.ua/storage/image-icons/2LGdFmcc1vcgRvyX4qfL8BXvAhfvzRDcDc2EinOv.jpg)
![Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати](https://vsn.ua/storage/image-icons/RiWmyQIYhYS3g40auJ6sZga7xbblp7BejLJDOO3C.jpg)
Журналісти ВСН завітали у новий салон, аби познайомитися з власницею та дізнатися перелік послуг, які пропонують для лучан, тож ділимося побаченим чи почутим.
Керівниця «V24» Вікторія Сидорук, не дивлячись на молодий вік, працює у перукарській сфері уже досить давно.
«Понад сім років я працюю перукарем, мій напрямок - колористика та стрижки. Завжди мріяла відкрити власний салон, тому «V24» - це результат кропіткої праці та поставленої мети», - розповіла Вікторія.
![Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати](https://vsn.ua/storage/image-icons/LoGLLmRWc4ywy4RNXswsZuQ5AsMJsuy3UfLK6aHH.jpg)
У приміщенні «V24» новий сучасний ремонт, багато світла та простору. Авторство концепції та назви салону належать Вікторії, а з втіленням допомагала талановита дизайнерка.
«Назву придумала я, вона символічна, адже V - це перша літера мого імені, а цифра 24 означає, що саме в 24 роки я почала реалізовувати свою мрію - створювати власний салон», - зазначила Вікторія.
![Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати](https://vsn.ua/storage/image-icons/HKEsm37GfUJN9ZnAyQU1c88dWkcm4SEycrCpc6zV.jpg)
![Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати](https://vsn.ua/storage/image-icons/yMOmcyBEROaslMZT3V50BoaSJejzuT8KA1qyAfaJ.jpg)
![Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати](https://vsn.ua/storage/image-icons/etKGMLNYaiMaS2tw0kM3Mnrt31Wou98AWFKsVZOV.jpg)
![Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати](https://vsn.ua/storage/image-icons/WsmnsGX2gpDQzVxhYtf7BhQkdw5osNLHC0qoSOMr.jpg)
У «V24» виконують чоловічі та жіночі стрижки, фарбування будь-якої складності, процедури з відновлення волосся. Також працює майстриня-бровістка Анна.
![Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати](https://vsn.ua/storage/image-icons/qKSS4zuBeRvzBaubfxsQtvnfNVFeoGLcQN1hWMta.jpg)
![Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати](https://vsn.ua/storage/image-icons/LrC6KRo4wlhfDI30ZLsBeZwBeiEnMdUzC6ozPymW.jpg)
Клієнти вже встигли гідно оцінити та полюбити новий салон, тому запис сюди потрібно планувати завчасно: за тиждень-два. Також тут планують розширяти штат працівників, тож у креативну команду запрошують майстрів нігньового сервісу.
«У нас є спеціально відведена зона для манікюру та педикюру, тож запрошуємо майстрів долучитися до нашої команди. В першу чергу для мене важливо, щоб спеціаліст був людяним, вік не є критерієм, а молодість - недоліком, адже я сама не раз стикалася з певним шаблонним мисленням щодо цього», - зауважила Вікторія.
![Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати](https://vsn.ua/storage/image-icons/DyQChhTnHeDhaBxG76U7IUFU3Bj6IgPSHC6hDzL2.jpg)
![Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати](https://vsn.ua/storage/image-icons/LhP2rdCvvCQwpbCqbVS10P066JsClYdIgT5remvU.jpg)
Керівниця «V24» акцентувала, що майстри у салоні працюють на професійних засобах з Італії та Німеччини, а також з продукцією молодих українських брендів.
«У нас всі люблять італійські бренди і знають, що вони номер 1 у б'юті-сфері. Ми також на них працюємо, зокрема з лінійками «Paul Rivera», що стосується волосся.
Якщо говорити про брови, то це професійний український бренд «Zola», він один з найкращих наразі. На жаль, лише з початком повномасштабної війни багато майстрів почали розглядати наші бренди, а вони себе дуже добре зарекомендували».
![Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати](https://vsn.ua/storage/image-icons/I7gzHFvbcevU58JNcbEX8gLd6yAuzdD3aHfbl7ZZ.jpg)
![Новий салон краси у центрі Луцька «V24»: чому варто завітати](https://vsn.ua/storage/image-icons/3Qxvo6v1A97RsgiYzz4hVsV3PJdiJcQO2VpRgYbo.jpg)
Цінова політика «V24» доволі демократична. Також тут можна придбати професійні засоби, що сподобалися після тієї чи іншої послуги, або ж підібрати догляд за волоссям за рекомендаціями майстра.
Салон «V24» приймає відвідувачів з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 20.00 год., а у вихідні - з 09.00 до 15.00 год.
Записатися можна через соціальну мережу «Інстаграм»: https://www.instagram.com/salon.v24/ . На сторінці «V24» частенько відбуваються різноманітні розіграші для підписників та клієнтів, наразі є можливість виграти процедуру «COLAGENOPLASTIA», сертифікат на 1500 гривень або ж б'юті-процедури для брів.