Вартість проїзду на Волині: чи збільшиться ціна 

Вартість проїзду на Волині: чи збільшиться ціна 

З 1 травня автостанція у Луцьку піднімає станційний збір для перевізників на 15 відсотків. Тож за цим підняттям пасажирам слід чекати на подорожчання вартості квитків на всі рейси.

Щодо цього питання у Волинській обласній держадміністрації було скликано переговори. На них були як перевізники так і керівництво автостанції, - йдеться у сюжеті Інсайдер Медіа

«Для того, щоб збільшити виручку, отриману від кожного перевізника, ми мусимо піднімати відсоток», - каже Лариса Бондарчук, керівниця відділу Прат «ВОПАС». 

За словами керівництва автостанції, це підняття не вплине на вартість квитка. Однак не все так просто, адже від збільшення тарифу для перевізників, полізе вгору і ціна проїзду. 

«Коли ви чуєте число 10 відсотків, то насправді для автостанції - це 20. Тому що з квитка 10 відсотків доплачує пасажир, а інші 10 відраховують в нас», - пояснює один з перевізників.

«Мені здається, тарифи і так зросли, ми їх максимально оптимізували та нормалізували. Тому ми зараз не даємо тарифу піднятися, а автостанція хоче підняти відсоток на послуги. Від цього тариф сам по собі підніметься. Ми цього допустити не можемо і намагатимемося сприяти тому, щоб допомогти їм оптимізувати цей процес і знайти між собою якісь спільні знаменники», - сказав Назар Романюк, керівник відділу транспорту та зв'язків Волинської ОДА. 

Автостанція утримується з коштів, які надходять із продажу квитків. Алгоритм такий: перевізник подає тариф, автостанція додає до цього тарифу страхування та станційний збір. Ця сума може досягати до 15 відсотків від вартості проїзду. Саме тому у касі квиток коштує дорожче, ніж у водія. Відтак 80 відсотків людей не користуються послугами автостанції. 

«Перевізники відправляють людей за межі автостанції, щоб ті сіли на автобус десь із міської зупинки. Внаслідок цього виручка з каси зменшується, наші доходи також, а ціни в державі зростають. Ситуація критична, тому ми вимушені підняти відсоток», - продовжує пані Лариса

А от перевізники одноголосно кажуть, що автостанція не надає послуг як слід. Для стабільності вони пропонують зробити такі умови для людей, щоб вони були зацікавлені у купівлі квитка на касі. Тобто зробити збір однаковим всюди, щоб не було сенсу питати в перевізників, скільки коштуватиме проїзд. 

Вирішити питання в конструктивний спосіб не вдалося. Поки перевізники зацікавлені у кращих послугах автостанції, «ВОПАС» навпаки може залишитися без жодного автобуса на платформі і без жодного пасажира, якщо не врегулює питання та не почне модернізувати підприємство.

Читайте також:

Можливо зацікавить

«Платимо більше, а комфорту не додається»: що думають лучани про вартість проїзду в громадському транспорті

«Платимо більше, а комфорту не додається»: що думають лучани про вартість проїзду в громадському транспорті

«Автобус є, але водія немає»: на Волині обговорили проблеми перевезень, кадрів і доріг

«Автобус є, але водія немає»: на Волині обговорили проблеми перевезень, кадрів і доріг

«Усе зараз дорого»: лучани про вартість проїзду в маршрутках по 24 гривні
фото

«Усе зараз дорого»: лучани про вартість проїзду в маршрутках по 24 гривні

Жахлива ДТП на Волині: легковик із сім’єю з чотирма дітьми зіткнувся з маршруткою
відео

Жахлива ДТП на Волині: легковик із сім’єю з чотирма дітьми зіткнувся з маршруткою

Замість 18 тепер 24 гривні: у Луцьку подорожчав проїзд у маршрутках

Замість 18 тепер 24 гривні: у Луцьку подорожчав проїзд у маршрутках

Чи зобов'язані у Луцьку вмикати кондиціонери в маршрутках у спеку: що кажуть у транспортному відділі
фото

Чи зобов'язані у Луцьку вмикати кондиціонери в маршрутках у спеку: що кажуть у транспортному відділі

У Луцьку планують підвищити вартість проїзду у маршрутках

У Луцьку планують підвищити вартість проїзду у маршрутках

10% з кожної поїздки: у Луцьку CityCard підозрюють у непрозорій роботі та високих комісіях
відео

10% з кожної поїздки: у Луцьку CityCard підозрюють у непрозорій роботі та високих комісіях

У Ковелі з 1 травня подорожчає проїзд у міських автобусах

У Ковелі з 1 травня подорожчає проїзд у міських автобусах