Важкоатлетка з Волині здобула три медалі на чемпіона Європи

Волинянка Катерина Малащук завоювала дві золоті та одну срібну медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики U 15.

Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років 1 липня розпочався у Молдові і триватиме до 10 липня. Україну представляють 27 важкоатлетів.

Катерина Малащук змагалася у категорії до 15 років. Першість волинянка здобу у ривку, а у поштовху виборола срібну медаль. Ще одне золото спортсменка завоювала за сумою двоборства – 142 кг, - пише Суспільне.

Також в обласній школі спортивної майстерності повідомили, що волинянка встановила два рекорди Європи.

Що відомо про Катерину Малащук

Спортсменка родом з Камінь-Каширська. Тренують дівчину спортсменку Валентина та Богдана Андрусів.

В березні 2023-го волинянка стала призеркою кубка України з важкої атлетики і здобула золото у ваговій категорії до 45 кілограмів. Тоді ж Катерина Малащук встановила нові рекорди України у своїй ваговій та віковій категоріях.

Вже у травні волинянка встановила новий рекорд України у ривку серед дівчат до 15 років. У ривку вона підняла штангу вагою в 64 кілограми.

Присвятила нагороду батькові: волинянка - «бронзова» призерка Кубку України з гірськолижного спорту
фото

Спортсменка з Волині виборола «золото» на чемпіонаті України з біатлону
фото

Лучанка стала чемпіонкою України з паверліфтингу і встановила новий рекорд

«Довела, що я – найкраща»: спортсменка з Волині перша в історії 14-разова чемпіонка України