Ветеран-будівельник: на Волині довгожитель відзначив 95-річний ювілей
![Ветеран-будівельник: на Волині довгожитель відзначив 95-річний ювілей](https://vsn.ua/storage/news/mAi1bXXw93e6lxv9ricpg45xud12H4bbxtQH4N4b.png)
На Волині з 95-річним ювілеєм привітали жителя міста Горохів Єлісея Андрійовича Кутаса.
Про це повідомили у Горохівській громаді.
«27 червня заступник міського голови Максим Ящукевич разом із секретарем міської ради Наталією Ковальчук привітали з нагоди 95-річчя жителя міста Горохів, ветерана будівельної галузі, депутата багатьох скликань та члена виконкому Горохівської міської ради Кутаса Єлісея Андрійовича», - йдеться у повідомленні.
Гості вручили Подяку від міського голови та подарунки й побажали імениннику міцного здоровʼя, сил і спокою, свій багатий життєвий досвід передати онукам і правнукам, і ще багато років жити в оточенні турботливої родини.
![Ветеран-будівельник: на Волині довгожитель відзначив 95-річний ювілей](https://vsn.ua/storage/image-icons/Jcibnf8WSltPHZLfjkepPiohwPQ0rF0EIG0mAIEf.jpg)
![Ветеран-будівельник: на Волині довгожитель відзначив 95-річний ювілей](https://vsn.ua/storage/image-icons/2ssFV51pPRzq81mPsbuJIs3aEONiKwcLGl0uO7gu.jpg)
![Ветеран-будівельник: на Волині довгожитель відзначив 95-річний ювілей](https://vsn.ua/storage/image-icons/rQrx2tqNBUsugL5vN26S0bHjkdEb4w89oMKQCwjz.jpg)
![Ветеран-будівельник: на Волині довгожитель відзначив 95-річний ювілей](https://vsn.ua/storage/image-icons/3w8vIaNIv4p5NH3GW3yY9lnfTb464mT5BE6wc9Ec.jpg)
![Ветеран-будівельник: на Волині довгожитель відзначив 95-річний ювілей](https://vsn.ua/storage/image-icons/6EeLxoKcrbkR2oSOFcC7U2zuPKvfLk87bsrYlGCC.jpg)
Читайте також:
- Полковник з Волині Сергій Хомік загинув напередодні дня народження доньки, а поховали на іменини брата
- Боронять країну від загарбників: мати-героїня з Волині виховала 6 дітей і 15 онуків
- Виховала 3 дітей, 5 внуків та 9 правнуків: бабуся з Волині відзначила 85-річний ювілей