Віддав своє життя за нашу свободу: захиснику з Луцької громади просять посмертно присвоїти державну нагороду

військовий петиція

36-річному захиснику з Луцької громади Сергію Куделі просять посмертно присвоїти звання Герою України.

Відповідну петицію на сайті Президента України зареєструвала Діана Білоус.

Куделя Сергій Валерійович (позивний Куля), 06.06.1987 р.н., уродженець села Заболотці, Луцького району, Волинської області.

Сергій був призваний на військову службу 28.02.2023 року. Проходив службу у військовій частині А4898 на посаді стрілець-санітар 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 2 стрілецької роти. Разом з побратимами боронив цілісність нашої держави на території Запорізької області. Де неодноразово брав участь в бойових діях, в тому числі в таких населених пунктах як Лук'янівське, П'ятихатки, Новодарівка.

За відданість справі захисту Української держави та її народу, сумлінність виконання службових обов'язків, сміливість, старанність, наполегливість в ході виконання бойових завдань нагороджений Грамотою від командира 33 ОМБР І. Войтенко та Подякою від командира військової частини А4898 С. Стрижеус.

Загинув 22.01.2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Новодарівка, Пологівського району, Запорізької області.

Сергій із честю та гідністю виконав свій обов'язок громадянина та патріота України, щодо захисту нашої держави, віддав найцінніше, що в нього було - своє життя, за нашу свободу.

Підтримати петицію можна за посиланням.

Читайте також:

Можливо зацікавить