«Віддав життя, захищаючи нас із вами»: у Луцьку попрощалися з Героєм Віктором Степанюком. Фото
![«Віддав життя, захищаючи нас із вами»: у Луцьку попрощалися з Героєм Віктором Степанюком. Фото](https://vsn.ua/storage/news/eAALl66TZzUgaPFrrVq9PehYdHxUdpAv0az2UHXN.png)
У Кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку відбулося відспівування 51-річного Героя Віктора Миколайовича Степанюка.
З Героєм попрощалися у суботу, 25 травня. Про це повідомили у Луцькій міській раді.
Віктор Степанюк був призваний на військову службу та загинув 21 травня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Уманське Донецької області.
У скорботній проповіді Митрополит Луцький і Волинський Михаїл сказав, що зараз скорботний час, адже майже щодня ми хоронимо наших Героїв.
«Колись нам здавалося, що війна неможлива, бо росія намагалася переконати нас, що ми братні народи. А сьогодні вона нищить не лише наші будинки, історичні пам’ятки, військових та цивільне населення, а й намагається знищити нашу гідність. Росія - це зло, яке ненавидить і вбиває все українське. Та воно буде покаране. Чому Віктор лежить сьогодні у труні? Адже він міг би радіти життю, та замість цього він віддав його, захищаючи нас із вами», - сказав Митрополит Михаїл.
Після завершення богослужіння труну з тілом покійного воїна пронесли Театральним майданом, де лучани стали перед захисником на коліна і схилили голови. Біля пам'ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні - Загинули за Єдність України» присутні виконали Державний Гімн України.
Поховали Героя у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.
Редакція видання ВСН висловлює щирі співчуття рідним захисника! Вічна шана і слава Герою!