Викрили на хабарі: судитимуть депутата Волинської обласної ради. Оновлено

Викрили на хабарі: судитимуть депутата Волинської обласної ради. Оновлено

У середу, 17 січня, відправили на лаву підсудних депутата Волинської обласної ради, викритого на одержанні неправомірної вигоди у сумі 35 тис. доларів Валентина Кошельника.

Про це повідомляє НАБУ.

Вищий антикорупційний суд призначив на 26 січня підготовче засідання у справі за обвинуваченням Валентина Кошельника у зловживанні впливом за неправомірну вигоду, інформує «Слово і діло».

«Призначити на 26 січня 2024 року о 15:30 у приміщенні Вищого антикорупційного суду підготовче судове засідання, в яке викликати учасників судового провадження», – йдеться в рішенні.

Як встановило слідство, обвинувачений вимагав цю суму від особи, яка мала намір придбати земельну ділянку на території однієї з територіальних громад Волинської області для створення на ній підприємства з утилізації відходів. В обмін на «винагороду» депутат обіцяв забезпечити прийняття місцевою радою низки рішень необхідних для отримання земельної ділянки у власність.

Протягом квітня-травня 2023 року посадовець одержав у вигляді «завдатку» частину неправомірної вигоди у розмірі 10 тис. доларів США.

12 вересня 2023 року після отримання залишку у сумі 25 тис. дол. США та обміну їх на євро з метою замести сліди депутата затримали у порядку ст. 208 КПК України.

13 вересня 2023 року НАБУ і САП повідомили йому про підозру.

У листопаді 2023 року розслідування завершили.

Кваліфікація: ч. 3 ст. 369-2 КК України КК України.

Розслідування зазначених фактів НАБУ і САП розпочало після звернення заявника до Національного бюро.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також:

Можливо зацікавить