Виліз на димову трубу та погрожував стрибнути: на Волині рятували потенційного самогубця

Виліз на димову трубу та погрожував стрибнути: на Волині рятували потенційного самогубця

Поблизу Луцька рятувальники зняли з димової труби котельні чоловіка, який погрожував вчинити самогубство.

23 квітня на лінію 101 надійшло повідомлення від працівників поліції про те, що поблизу Луцька чоловік 1981 р.н. перебуває на димовій трубі котельні і погрожує стрибнути вниз, - йдеться на фейсбуці ДСНС у Волинській області.

За викликом до місця події спрямували чергові варти рятувальників 1 та 25 державної пожежно-рятувальних частин та працівників оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС області.

До чоловіка у люльці автодрабини підійнялися рятувальник та поліцейський, який вів переговори. Крім того, з даху будівлі поблизу з потерпілим намагалися встановити контакт психологи ДСНС.

Зрештою поліцейський умовив потенційного самогубцю відмовитися від своїх намірів, чоловіка помістили у люльку автодрабини й спустили на землю.

Об 11:57 операція з порятунку людини успішно завершилася.

Обставини події з'ясовуються.

Виліз на димову трубу та погрожував стрибнути: на Волині рятували потенційного самогубцяВиліз на димову трубу та погрожував стрибнути: на Волині рятували потенційного самогубцяВиліз на димову трубу та погрожував стрибнути: на Волині рятували потенційного самогубцяВиліз на димову трубу та погрожував стрибнути: на Волині рятували потенційного самогубцяВиліз на димову трубу та погрожував стрибнути: на Волині рятували потенційного самогубцяВиліз на димову трубу та погрожував стрибнути: на Волині рятували потенційного самогубцяВиліз на димову трубу та погрожував стрибнути: на Волині рятували потенційного самогубцяВиліз на димову трубу та погрожував стрибнути: на Волині рятували потенційного самогубцяВиліз на димову трубу та погрожував стрибнути: на Волині рятували потенційного самогубцяВиліз на димову трубу та погрожував стрибнути: на Волині рятували потенційного самогубця

Читайте також:

Можливо зацікавить