Водію стало погано: у Луцьку автівка вʼїхала у стовп

Водію стало погано: у Луцьку автівка вʼїхала у стовп

У Луцьку на вулиці Карпенка-Карого сталася дорожньо-транспортна пригода.

Аварія трапилася у вівторок, 23 червня, пишуть Волинські новини.

Як розповіли очевидці, водій Volkswagen не впорався з керуванням та вʼїхав у стовп.

На місці ДТП працювали поліцейські та медики.

У пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» повідомили, що медики на місці ДТП надавали допомогу водію транспортного засобу.

Попередньо, чоловікові стало зле за кермом. У нього медики діагностували забої.

Водія доправили у лікарню.

Читайте також: 

Можливо зацікавить