Водію стало погано: у Луцьку автівка вʼїхала у стовп
У Луцьку на вулиці Карпенка-Карого сталася дорожньо-транспортна пригода.
Аварія трапилася у вівторок, 23 червня, пишуть Волинські новини.
Як розповіли очевидці, водій Volkswagen не впорався з керуванням та вʼїхав у стовп.
На місці ДТП працювали поліцейські та медики.
У пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» повідомили, що медики на місці ДТП надавали допомогу водію транспортного засобу.
Попередньо, чоловікові стало зле за кермом. У нього медики діагностували забої.
Водія доправили у лікарню.
Читайте також:
- На Волині внаслідок ДТП загинула 27-річна водійка легковика
- Повідомили про стан матері і дитини, яких у Луцьку на переході збило авто