Волинь отримала останню партію підручників для 5-6 класів
![Волинь отримала останню партію підручників для 5-6 класів](https://vsn.ua/storage/news/vsqb05F7ZrEExQsmg5wUUAO3ymBj1rtvl6GCPbMl.png)
Заклади загальної середньої освіти Волинської області повністю забезпечені підручниками для 5-6 класів.
Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко.
«Волинь отримала усі 372 265 примірників посібників за програмою Нової української школи. З яких для п’ятикласників надійшло 183 769 штук, а для шестикласників – 188 496», – зазначив очільник області на своїй сторінці у фейсбуці.
Наразі школи завершують забирати останню партію книжок. Також до спеціальних закладів, навчально-реабілітаційних центрів області доставлено 2 398 примірників книг, зокрема рельєфно-крапковим шрифтом Брайля.
Слід зазначити, що підручники додрукували за кошти державного бюджету та у рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з Європейською комісією.
![Волинь отримала останню партію підручників для 5-6 класів](https://vsn.ua/storage/image-icons/B9u2ecUd16rbNs9FgLgGeXu1Wh12GseN64kPEvQN.jpg)
![Волинь отримала останню партію підручників для 5-6 класів](https://vsn.ua/storage/image-icons/XdpXiw59VknorfjhLLGiU0mjm0cJWgLV8Nic5JYi.jpg)
![Волинь отримала останню партію підручників для 5-6 класів](https://vsn.ua/storage/image-icons/7pHilsFzpXNtJib2ThmsN94HI1eHYLUSUEffIgsA.jpg)
![Волинь отримала останню партію підручників для 5-6 класів](https://vsn.ua/storage/image-icons/ZQXzhmyz7ow3IZQQxZNARTgV0qDx8ATH4jHu2049.jpg)
Читайте таокж: