Волинська спортсменка виборола дві медалі на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках

Спорсменка Олександра Шворак з Волині виборола два других місця на чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное.

Про це повідомили у Волинській школі вищої спортивної майстерності.

«27 - 30 червня проходив чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное у м.Братислава (Словаччина). Спортсменка ВОШВСМ Олександра Шворак порадувала нас своїми високими результатами, а саме: місце на дистанції 200м каное двійка; місце на дистанції 500м каное двійка», - йдеться у дописі.

Як зазначили у спортшколі, спортсменку тренують Троцюк В.Л. та Гичка О.М.

фото

ТЦК

«Нова схема»: відомий коментатор з Волині розповів про зустріч із представником ТЦК

Важкоатлетка з Волині стала абсолютною чемпіонкою Європи

Волинянка виборола «срібло» та «бронзу» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

футбол Тимощук

Зрадник з Луцька Тимощук увійшов до списку найкращих українських футболістів в історії

Валентин Рубчинський Дніпро-1

Шлях до успіху, європейські амбіції та тріумф на престижному турнірі: інтерв'ю з футболістом Валентином Рубчинським

Волинянка здобула золото на Чемпіонаті Європи з армреслінгу

Євро-2024

Польща без Левандовського, але з ексволинянином, програла Нідерландам: подробиці матчу Євро-2024