Волинський кінолог, який боронив Маріуполь, перебуває у російському полоні понад пів року

Волинський кінолог, який боронив Маріуполь, перебуває у російському полоні понад пів року

28-річний кінолог з Нововолинська Ілля Музика від початку повномасштабного вторгнення перебував у Маріуполі, захищав та обороняв мирне населення разом зі своєю дівчиною Аліною Паніною, яку 17-го жовтня звільнили з полону. 

Про це розповіла Аліна Паніна інтернет-виданню «БУГ».  

Хлопець понад 10 років проходив службу в Державній прикордонній службі, з яких 9 років працював кінологом. 12-го квітня Ілля Музика потрапив у полон до росіян з заводу Ілліча, в той час, коли інші підрозділи здійснювали прорив на Азовсталь.

Завдяки тим, хто захищав кордони міста на заводі Ілліча, їм вдалось добратись до Азовсталі.

Волинський кінолог, який боронив Маріуполь, перебуває у російському полоні понад пів рокуВолинський кінолог, який боронив Маріуполь, перебуває у російському полоні понад пів року
 

Ілля Музика до листопада 2021-го року проходив службу на пункті пропуску «Устилуг». Згодом, разом зі своєю дівчиною, працювали у порту ММТП у Маріуполі, перевіряли судна. З початку повномасштабного вторгнення боронили місто та населення від ворога.

«Заради його підтримки, кожен день перебування там здавався легшим. Він моя опора, завдяки Іллі, мені вдалось вижити і боротись до кінця», – додала Аліна Паніна.

Дівчина з теплом згадує, що він завжди говорив їй – «Ми разом, тому пройдемо через все». Аліна Паніна дуже чекає на коханого та просить допомогти повернути Іллю додому.

Волинський кінолог, який боронив Маріуполь, перебуває у російському полоні понад пів рокуВолинський кінолог, який боронив Маріуполь, перебуває у російському полоні понад пів рокуВолинський кінолог, який боронив Маріуполь, перебуває у російському полоні понад пів рокуВолинський кінолог, який боронив Маріуполь, перебуває у російському полоні понад пів року

Можливо зацікавить