Волинський веслувальник виборов «срібло» на Чемпіонаті світу

Волинський веслувальник Павло Борсук у свій день народження, 3 вересня, виборов срібну нагороду на дистанції С-2 1000 чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів і молоді в угорському Сегеді.

Про це повідомили на сторінці Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

«Третя гонка 4-го дня на чемпіонаті світу серед юніорів і молоді в Сегеді – третя медаль! Всього вже у збірної України медалі (1-1-2)! Цьогорічні чемпіони Європи Артем Четвертак (Запорізька)/Павло Борсук (Волинська) додали до своєї колекції срібло чемпіонату світу. Вони лише 0,07 секунди програли бронзовим призерам «дорослого» Євро-2022, угорському екіпажу Адольф/Фейєш: 3.34,95 проти 3.34,88», – йдеться в повідомленні.

Усик проти Ф'юрі: коли і де дивитися бій українця за звання абсолютного чемпіона світу

«Хорошим боксером неможливо бути, якщо відсутнє мислення»: уродженка Донбасу, а нині волинянка, стала взірцем для багатьох чоловіків
фото

«Діти не обирають цей вид спорту, його обирають батьки»: у Луцьку проходить чемпіонат з тенісу
відео
фото

Волинські спортсмени стали найсильнішими на спартакіаді серед допризовної молоді
фото

Федецький

Головна мета – допомога воїнам ЗСУ: відомий футболіст з Волині створює аматорський клуб

Спортсмен з Луцька здобув «золото» на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу в Парижі

Бундесліга

16-річний футболіст з Луцька став чемпіоном Німеччини

Спорт та кохання: веслувальник з Волині виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи та освідчився коханій. ВІДЕО