Волиняни за грошову винагороду хотіли нелегально переправити чоловіків через кордон

Волиняни за грошову винагороду хотіли нелегально переправити чоловіків через кордон

На Волині затримали місцевих жителів, які допомагали дев'ятьом військовозобов'язаним утікачам нелегально перебратися у Польщу.

Про це повідомили у Волинській обласній прокуратурі.

У середу, 16 березня, працівники поліції та Державної прикордонної служби затримали трьох жителів Ковельського району, які мали намір переправити через річку Західний Буг у Республіку Польща поза пунктами пропуску дев'ятьох  військовозобов'язаних чоловіків – жителів Східної України, в тому числі Луганська та Донецька.

З кожного бажаючого утекти перевізники брали по 500 доларів США.

Усіх – і втікачів, і тих, хто сприяв їм у втечі, затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тривають слідчі дії, вирішується питання про повідомлення волинянам про підозру у вчиненні злочину та про обрання їм запобіжних заходів.

Довідково: санкцією ч.3 ст. 332 КК України за незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене за попередньою змовою групою осіб із корисливих мотивів, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Можливо зацікавить