Волинянин незаконно зберігав набої і порох
![Волинянин незаконно зберігав набої і порох](https://vsn.ua/storage/news/3qjRzXArU6FTaaxrTHOpv1JsSIpm67s6ZYeSjKtU.png)
Працівники відділення поліції №1 (сел. Маневичі) Камінь-Каширського РВП під час проведення санкціонованого обшуку виявили та вилучили в жителя району 28 патронів калібру 5.45 та дві металеві банки з невідомою речовиною схожою на порох.
Про це інформує у фейсбуці Камінь-Каширський районний відділ поліції.
За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікуючими ознаками частини 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання від трьох до семи років позбавлення волі. Тривають слідчі дії.
![Волинянин незаконно зберігав набої і порох](https://vsn.ua/storage/image-icons/Bvil9vZbyPCNIrHzYP64JGO4XY2BBxx2ISlTt32g.jpg)
Читайте також:
- На Волині у водія знайшли чимало боєприпасів
- На Волині у 49-річного скутериста поліцейські виявили боєприпаси