Волинянка продає квіти, щоб допомогти ЗСУ
![Волинянка продає квіти, щоб допомогти ЗСУ](https://vsn.ua/storage/news/4kjG4gayl3k2JcA6vWZhafAMuApxwVaERTgFvPFL.png)
«Купи квіти – допоможи ЗСУ», – такий напис і букети квітів можна побачити на узбіччі дороги з Луцька до Рівного у селі Звірів. Місцева жителька, майстриня Галина Міндер продає квіти впродовж місяця, а гроші переказує військовим волинської бригади.
Квіти жінка продає біля свого обійстя-музею. Нині у неї можна придбати букети з айстр, майорів, - пише Суспільне.
«Намалювала плакат і думаю, що стільки квітів, усе одно вони пропадуть, перецвітуть., так якась користь буде», – розповідає Галина Міндер.
![Волинянка продає квіти, щоб допомогти ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/fXsXuScSMd6ON79qCuwC0Vn4gWnbWLOuIYV5J1Yp.jpg)
![Волинянка продає квіти, щоб допомогти ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/qk87X9jIHtFEgnDG0apGAfv15PUQZ0BquQq9RoCd.jpg)
![Волинянка продає квіти, щоб допомогти ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/KakISyUfyUkFGPN6T0P0JUODJrQrGKj3d2U381os.jpg)
«Я займаюся коренепластикою, малюю, роблю ляльки-мотанки, дерев’яні вироби, то з бетону можу вазу зробити, коли яке натхнення до мене прийде. Найбільше люблю працювати з деревом», – каже майстриня.
Зі слів Галини Міндер, загалом за продані вироби та квіти вдалося назбирати для військових майже три тисячі гривень.