Волинянка стала чемпіонкою Європи з боксу

Ковельчанка Тетяна Коб здобула титул чемпіонки Європи - 2022 з боксу.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

З 11 по 23 жовтня у Чорногорії, в Будві проходив чемпіонат Європи з боксу серед жінок. За підсумками змагань жіноча збірна України завоювала на турнірі 6 медалей - 3 золоті, 1 срібну та дві бронзові. У командному заліку українки стали другими. У найкращої команди турніру - ірландок теж 3 золота, проте на одну срібну нагороду більше. Трійку найсильніших замкнули представниці Болгарії.

На континентальній першості Тетяна Ковб у фіналі перемогла представницю Болгарії Венеліну Поптолєву і отримала золото.

«Вітаємо Тетяну з перемогою і чекаємо в рідному місті», - зазначають у міськраді.

Нагадаємо, що шестеро українок 21 жовтня виборювали путівки до фіналу чемпіонату Європи. Зокрема, за вихід до завершальної стадії континентальної першості змагалися Тетяна Коб, Марія Бова, Раїса Піскун, Анастасія Ковальчук, Анастасія Черноколенко та Марія Ловчинська.

Можливо зацікавить

журналістка війна

Чоловік зараз захищає Україну: на Волині прощатимуться із журналісткою-Героїнею Аллою Пушкарчук. Оновлено

війна Волинь

Не встиг навіть відгуляти своє весілля: життя захисника з Волині передчасно обірвалось на Запоріжжі

На Волині Денис Шмигаль оглянув хід будівництва другого рівня захисту на енергетичних підстанціях
фото

Спорт та кохання: веслувальник з Волині виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи та освідчився коханій. ВІДЕО