Волинянка у декретній відпустці зробила бізнес на виготовленні японських солодощів
Ангеліна Карпік із села Раків Ліс Камінь-Каширської громади освоїла секрети виготовлення ніжного японського десерту моті (або мочі), завдяки чому має змогу допомагати українським захисникам.
Захоплення молодої мами (Ангеліна перебуває у декретній відпустці) поволі переростає у бізнес, - пише газета Полісся.
- Японці кажуть, що солодощі - найпривабливіша частина в мистецтві кулінарії. І це насамперед тому, що у кожен витвір, зроблений вручну, умілий майстер вкладає частинку своєї душі. Мої десерти виготовлені із спеціального рисового борошна мотіґоме. Особливість його полягає в тому, що при тривалому вимішуванні воно набуває солодкого смаку. Маса повинна бути клейкою, інакше десерт з неї не вийде. Цей смаколик не готується в духовці. Тісто для моті нагрівають у мікрохвильовці або на звичайній пательні. Формувати кульки, помістивши в середину готову начинку, потрібно досить швидко, аби суміш не захолонула та не втратила липкість. Під тонким шаром ніжного, мов оксамит, тіста ховається вершковий крем-мус з начинкою із соковитих ягід. В середину можна додати горіхи, сухофрукти, шоколад тощо, — ділиться набутим досвідом майстриня.
Вона створила сторінку в соцмережах та планує постачати вироби для продажу у місцевих кафе. А поки жінка свої зусилля спрямовує на благодійність. Так, усього за два дні, продавши 100 солодких лотів, їй вдалося виручити і переказати для потреб ЗСУ п’ять з половиною тисяч гривень. До цього Ангеліна Карпік придумувала не менш креативні способи як допомогти армії — реалізовувала власно вирощену лаванду та надавала б’юті поради користувачам мережі інтернет. Зібрані майже сорок тисяч гривень майстриня витратила на придбання для воїнів необхідного спорядження, яке волонтери доставили на фронт.