Волинянка візьме участь у зимових дефлімпійських іграх
![Волинянка візьме участь у зимових дефлімпійських іграх](https://vsn.ua/storage/news/KRocLMD0S8LvZgyUW5ekSzzLVC2Axx84crNDP4CF.png)
Володимирчанку Анну Клим’юк включили до складу збірної команди України з лижних перегонів, яка братиме участь у зимових дефлімпійських іграх.
Про це інформує Володимирська міська рада.
Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України № 2411 від 15.07.2022 року володимирчанку Анну Клим’юк включено до складу збірної команди України з лижних перегонів на участь у ХХ зимових Дефлімпійських іграх 2023 року, - повідомляють у міськраді.
![Волинянка візьме участь у зимових дефлімпійських іграх](https://vsn.ua/storage/image-icons/820wY1HO8kkTMMVkQl4xX63xmxFmMqkpUFdGByOg.jpg)
Анна Клим’юк – чемпіонка всеукраїнських спортивних змагань з лижних перегонів, нині вона тренується у складі національної збірної та є наймолодшою її учасницею.Анна - одна з десяти волинян, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях і отримують спеціальні стипендії Президента України.
Довідка:
Дефлімпійські ігри — це спортивні змагання людей з порушенням мовленнєво-слухового апарату.