Волинянка здобула перемогу на міжнародному турнірі з боксу у Фінляндії

Багаторазова чемпіонка України, ковельчанка Тетяна Коб здобула перемогу на 41-му міжнародному турнірі з боксу GeeBee.

Про це повідомили в обласному управлінні спорту, пише Суспільне.

Збірна команда України посіла перше загальнокомандне місце серед жінок. Змагання відбулися у Фінляндії, в місті Гельсінкі.

Як зазначили на сторінці Федерації боксу України, на шляху до перемоги волинянка здолала суперниць Англії та Америки. У фінальному поєдинку перемогла боксерку з Фінляндії Кайво-Оя Піхлу.

Золото змагань Тетяна Коб завоювала у ваговій категорії 50 кг.

«Завойовуємо медалі для нашої України і для наших захисників!», – сказала у відеозверненні волинянка.

Довідково: волинянка Тетяна Коб – учасниця Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, переможниця і багаторазова призерка чемпіонатів Європи, неодноразова чемпіонка України.