Волонтерів просять доєднуватися до руху «Адвокати ЗСУ» для допомоги військовим

Волонтерів просять доєднуватися до руху «Адвокати ЗСУ» для допомоги військовим

Правовий захист військовослужбовців Збройних Сил України - надважливе питання. Довкола нього вже об'єдналися адвокати-волонтери, які готові надавати безоплатну кваліфіковану юридичну допомогу військовослужбовцям та членам їх родин. Про це повідомляє Головнокомандувач ЗС України генерал Валерій Залужний.

Первинні юридичні консультації в різних категоріях справ, допомога в підготовці документів для отримання соціальних пільг і гарантій. Кожен військовослужбовець може розраховувати на кваліфікований правовий супровід у цих та інших справах.

«Закликаю адвокатів України приєднуватися до волонтерського руху #адвокатиЗСУ. Ви матимете змогу зробити свій внесок у нашу Перемогу, захистивши тих, на чиїх плечах тримається держава. Координатором цього руху і контактною особою є мій радник з юридичних питань Евгения Рябека (телефон: 0681313087, email: [email protected])», - зазначає Залужний.

Цю ініціативу вже підтримав Міністр юстиції України, за що йому велика подяка. Так, разом із адвокатами ЗСУ на захисті прав військовослужбовців стоїть розгалужена мережа центрів надання безоплатної правової допомоги БПД по всій території України.

«Ми, військовослужбовці, боремося за нашу вільну сучасну державу, де права кожного громадянина надійно захищені!», - йдеться в повідомленні.

Можливо зацікавить