Волонтерка зі США втретє приїхала до Луцька із допомогою для ЗСУ
![Волонтерка зі США втретє приїхала до Луцька із допомогою для ЗСУ](https://vsn.ua/storage/news/9kaXce3VEPNS6Hz9pdN4m74IyIUutAiApNFDf8cI.png)
Волонтерка зі США Саллі Беар активно допомагає Україні із початку повномасштабного вторгнення. Вона втретє прибула до Луцька, аби передати допомогу для наших військових.
Про це повідомляють у волонтерському штабі «Ангар».
«Саллі, ви прекрасна людина! Оцінити вашу допомогу неможливо, адже вона безцінна! Sally Naetzker Baer вже третій раз приїздить до Луцька і цього разу вона привезла 400 турнікетів та 2 квадрокоптери Autel EVO II. Її історія надихає нас усіх, адже вона протягом семи місяців збирає донати серед небайдужих американців і купує турнікети. А цього разу додалися ще й 2 дрони», - інформують волонтери.
Нагадаємо, жінка 27 років тому протягом 4 місяців жила у Луцьку та навчала тут англійської. Нині вона у США організовє збори коштів для допомоги українським військовим.
![Волонтерка зі США втретє приїхала до Луцька із допомогою для ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/yGV5ZqiPku21Z9qRKnBFMf7vcL8jTNtcTbOSu8cE.jpg)