Ворожа куля відібрала життя ще одного волинянина, який захищав Україну
![Ворожа куля відібрала життя ще одного волинянина, який захищав Україну](https://vsn.ua/storage/news/MrRM8aOvj58frlR4YnCa3vV6ZlH5IyMftWQl003M.png)
Не встигли оговтатися від учорашнього похорону, як надійшла сумна звістка про загибель Сергія Панчишина з Нововолинська. Про це повідомляє Нововолинський міський голова Борис Карпус.
Ворожа куля відібрала його життя під час виконання бойового завдання. Свій останній подих він зробив, захищаючи Україну.
«Вклоняюся перед подвигом нашого Захисника і висловлюю щирі співчуття його родині. Тіло Героя вже в дорозі додому, в рідне місто. Детальну інформацію про прибуття та прощання з Сергієм повідомлю, як тільки буде відомо», - пише міський голова.
![Ворожа куля відібрала життя ще одного волинянина, який захищав Україну](https://vsn.ua/storage/image-icons/QLk7LInNvWduUapxYK4OuMS94hnLugY3K2tM5T90.jpg)