Вперше виграв Лігу чемпіонів: «Манчестер Сіті» виборов перемогу над «Інтером». Відео

«Манчестер Сіті» став переможцем Ліги чемпіонів сезону-2022/23. У фінальному матчі на Олімпійському стадіоні у Стамбулі англійський клуб обіграв італійський "Інтер" – 1:0.

Про це повідомляє ТСН

У першому таймі команди створили обмаль гольових моментів. Найкращий шанс, щоб відкрити рахунок, на 27-й хвилині мав зірковий форвард "городян" Ерлінг Голанд, але постріл норвежця з лівого флангу штрафного майданчика парирував воротар міланців Андре Онана.

На 36-й хвилині «Манчестер Сіті» втратив одного зі своїх ключових гравців. Бельгійський півзахисник Кевін Де Брюйне був змушений залишити поле через травму. Замість нього вийшов Філ Фоден.

У другому таймі команда Хосепа Гвардіоли забила переможний м'яч. На 68-й хвилині Родрі другим темпом з меж карного майданчика точно відправив м'яч у правий кут після заблокованого прострілу Бернарду Сілви.