Вторгували на ЗСУ: у місті на Волині учні на ярмарку зібрали 177 тисяч гривень
![Вторгували на ЗСУ: у місті на Волині учні на ярмарку зібрали 177 тисяч гривень](https://vsn.ua/storage/news/fqqZf6cwmvoku4WARXgGzx7V2iX3DnQztugt8CSK.png)
За виручені гроші учні і вчителі ліцею №11 міста Ковеля мають намір купити дрони-камікадзе.
Благодійний ярмарок – це частина заходів, які ліцей постійно влаштовує, аби мати можливість допомагати війську, – пише у фейсбуці Ковельський міський голова Ігор Чайка.
«Сьогодні, хоч і не надовго, вдалося потрапити на ярмарок. Масштаб і атмосфера, скажу чесно, вразили і додали сил. Діти завзято пропонували кожен свій товар, емоційно ділилися враженнями від події, фотографувалися. Дякую всім вчителям, учням і їхнім батькам за цю позицію! Ви – великі молодці!», – йдеться у дописі.
![Вторгували на ЗСУ: у місті на Волині учні на ярмарку зібрали 177 тисяч гривень](https://vsn.ua/storage/image-icons/TVOGR0xBfmCSJ7JvSXk2MTbG4wVgV74JGFuUyWAB.jpg)
![Вторгували на ЗСУ: у місті на Волині учні на ярмарку зібрали 177 тисяч гривень](https://vsn.ua/storage/image-icons/mhLqZZkPVKRPw8d0ytPCTPYZ0nOxhA47Kn87TjfC.jpg)
До слова, восени минулого року на такому ж ярмарку учні вторгували 68 тисяч, за які купили дрон, весною цього року – 108 тисяч. Вчителі, працівники школи доклали ще своїх грошей і купили автівку, на якій на передову поїхав батько одного з учнів.
Крім того, придбали Starlink, купували віск та виготовляли окопні свічки, випускники ліцею виготовляли зарядні пристрої.
![Вторгували на ЗСУ: у місті на Волині учні на ярмарку зібрали 177 тисяч гривень](https://vsn.ua/storage/image-icons/m1RmK334z8nxse3JhNTSF1ubA9JVx4Q9rDQAu6Iz.jpg)
![Вторгували на ЗСУ: у місті на Волині учні на ярмарку зібрали 177 тисяч гривень](https://vsn.ua/storage/image-icons/svqQff7zLYa6n0f8oklgi5e05cXFqURFJIl3j1HH.jpg)
![Вторгували на ЗСУ: у місті на Волині учні на ярмарку зібрали 177 тисяч гривень](https://vsn.ua/storage/image-icons/PzZm96IKNW1jMhmmz0NYsWUNPTdg6hg6lEnyKdRu.jpg)
![Вторгували на ЗСУ: у місті на Волині учні на ярмарку зібрали 177 тисяч гривень](https://vsn.ua/storage/image-icons/GF8VFs6eehsjAiuTM0GHrKSd4APQMdpyH1VAooEW.jpg)
Читайте також:
- На Волині міська рада оголосила тендер на 150 дронів-камікадзе
- «Дрони замість бруківки»: у Луцьку збирали підписи задля більшої допомоги ЗСУ з бюджету
- Бійцям волинської бригади тероборони подарували дрони-бомбери