«Я повноцінний громадянин РФ»: ексгравець «Волині» заявив про готовність виступати за збірну Росії

футбол

Колишній півзахисник луцької «Волині» Артур Мурза, який у березні 2024 року перейшов у російський «Муром» із Другої ліги, зізнався, що має подвійне громадянство.

За словами Мурзи, якого цитує Sport24, він не відмовляється від громадянства України, однак мріє виступати за збірну РФ, пише НВ.

 - Я нічого не порушував, і від українського громадянства не відмовлявся. Вони не мають права позбавляти мене громадянства. Тільки якщо провернути все за якимись новими правилами - тут я вже нічого не пороблю. Сьогодні я повноцінний громадянин РФ. Нині це пріоритет, тут не користуюсь українським паспортом. Найголовніше, щоб у мене не забрали російський паспорт (сміється).

- А що для тебе означає російське громадянство?

- Дуже багато. Насамперед це можливість у майбутньому потрапити до збірної Росії. Вперше питанням про набуття громадянства РФ почав займатися ще до переїзду до Австрії. А ось заяву на футбольне громадянство писав уже цієї зими, ще навіть не розуміючи, чи вийде з Австрії.

Мурза народився в тимчасово окупованій і майже зруйнованій російськими військами Волновасі. В Україні виступав за «Маріуполь», «Волинь», «Авангард», «Гірник-Спорт», «Оболонь».

На початку 2022 року перейшов у «Металіст», але після повномасштабного вторгнення в Україну не грав. Він виступав у складі казахстанських «Кизилжара» й «Аксу», латвійської «Валмієри» й австрійського «Капфенберга».

Раніше гравець проходив перегляд у ще одному російському клубі «Хімки».

Головний тренер «Хімок» Андрєй Талалаєв розповів, що в Артура є російський паспорт.

Читайте також:

Можливо зацікавить