Як луцький зоопарк пережив воєнну зиму і чому подорожчає квиток

Як луцький зоопарк пережив воєнну зиму і чому подорожчає квиток

Минула зима видалася складною для мешканців та працівників Луцького зоопарку. 

Про це у коментарі виданню ВСН розповіла директорка звіринцю Людмила Денисенко.

З її слів, найбільшим викликом стало відключення електроенергії, але зоопарк пристосувався до таких реалій.

«Працівники усі ходили з налобними ліхтариками, зразу всі знали графіки відключень. Перелаштовували повністю процес годування, переводили його на той період, коли є світло», - повідомила директорка. 

Щоб пережити відключення світла з мінімальними незручностями, зоопарк з допомогою Європейської асоціації зоопарків та акваріумів придбав 2 потужних генератори. Завдяки їм робота підприємства була без перебійною. Тож усі тварини звіринцю вдало пережили зиму. 

Нині Луцький зоопарк активно готується до нового сезону. Триває облаштування літніх вольєрів та нових експозицій.

Пані Людмила поділилася, що 24 лютого у зоопарку було поповнення. Народилося двоє малят - карликових ігрунок. Цією інформацією звіринець поділився одразу ж, щоб у нинішній нелегкий час українці мали привід для маленької радості. 

Окрім того, директорка зоопарку зізналася, що відвідувачам слід чекати на подорожчання квитка. Щоправда зміниться ціна дорослого квитка, дитячий же залишиться без змін.

«За офіційною статистикою, сьогодні всі продукти харчування подорожчали з 40 % до 60%. Тож і ми не можемо втримати вартість квитка на рівні 80 гривень. Адже нині це ціна, напевно, за каву та дуже невеличке тістечко. Відтак, буде подорожчання. Адже у нашому зоопарку понад 2 000 особин, про які треба дбати. Щоб утримувати усіх їх на належному рівні, мусимо піднімати вартість квитка, щоправда, спершу, лише дорослого. Дитячий залишається без змін. Хочу зауважити, що у наших колег з рівненського зоопарку ціна дорослого квитка 120 гривень ще з 2022 року», - пояснила директорка Людмила Денисенко.

 

Автор - Олександра Кочура

Читайте також: 

  • Луцький зоопарк матиме власну унікальну поштову марку
  • У луцькому зоопарку виходили знайду-лосеня, якого підібрали волонтери при дорозі ще з пуповиною
  • У Луцьку вдягнули безпритульного песика, якого часто бачать у центрі міста

Можливо зацікавить