«Йому вже прийшли три повістки»: лучанин хоче відібрати дитину в ексдружини, щоб не йти воювати

ухилянт діти

Лучанин хоче відібрати дитину в ексдружини та подав на аліменти.

Про це пише ІА «Волинські новини» з посиланням на ТРК «Аверс».

Хоче забрати в колишньої дружини дитину та позбавити її батьківських прав, щоб не йти воювати. У такому мотиві жінка запідозрила свого колишнього зятя, адже той почав судитися за дитину. Ба більше, лучанка розповіла, що чоловік ще й подав на аліменти від колишньої дружини. Мовляв, у Польщі вона непогано заробляє. Мама ж дитини хоче, щоб донечка залишилася з нею.

«Майже за рік бачила внучку три хвилини, два рази», – сказала бабуся дитини Наталія.

За її словами, колишній зять захотів позбавити її доньку батьківських прав і забрати дитину.

«Я була в шлюбі 10 років. У принципі все було плюс-мінус стабільно. Як почався воєнний стан, ми виїхали до Польщі. І зараз чоловік хоче позбавити мене батьківських прав для того, щоб не йти на війну. Тільки так я можу це прокоментувати», – зазначила мама дитини Анастасія.

Після повномасштабного вторгнення вона виїхала до батька у Варшаву, взяла з собою дитину та колишню свекруху, влаштувалася там на роботу. Торік дівчинку забрали на літні канікули до батька і вже майже рік не віддають мамі.

«15 місяців дитинка вчилася біля Варшави, в Прушкові. 1 липня її забрали на літні канікули і не повернули. На питання голови суду, він сказав: «Я боюся смерті, я не хочу йти на війну». Його мати каже: «Настя, щоб Мішу не забрали воювати. Йому вже прийшли три повістки. Не йди на судове засідання». Це брехня, йому нічого не приходило», – розповіла бабуся дівчинки Наталія.

Нібито саме тому надумали позбавити маму дитини батьківських прав. За словами бабусі, як тільки внучку забрали в Україну, невдовзі подали на Анастасію на аліменти. Така новина стала для них шоком. Мовляв, колишня сваха постаралася.

«Вони шантажують дитиною. Моя Настя два з половиною роки працювала в Польщі, отримувала там 6000 злотих. І вони її поставили спеціально на аліменти. Мама Михайла зробила злочинні дії, щоб присудити моїй дочці виплачувати аліменти – 30 000 гривень щомісячно. Шантажують дитиною. Хочуть забрати дитину від мами. Цей тиждень вони просто забирають. Учора Настя дзвонить: «Уляна, де ти?» «Тато поїхав в кіно». В суботу: «Тато забрав на дачу». Вже тиждень спеціально тягнуть… А дитинка горнеться до мами», – зауважила бабуся дитини Наталія. 

Тато дитини на останнє судове засідання не прийшов. З’явилася лише його представниця. Поки що цю історію не прокоментувала. Але просила суддю змінити предмет позову. Схоже, вже просять не позбавляти маму дитини батьківських прав.

А от бабуся дівчинки зазначила, що вже не раз ходила до ТЦК. Мовляв, де повістка для колишнього зятя?

«Я ходила п’ять разів у ТЦК. Мені повідомили, що він знятий з обліку. І повістки вони не можуть йому дати. Але у зв’язку з новим законом він повинен піти в ТЦК, щоб оновити свої дані. Я позавчора ходила до головного комісара. Вони сказали, що навіть можуть прийти на судове засідання. Зараз знову їду, бо це кримінальний елемент. Він зловживав, поширював наркотичні речовини, займався грабежами грошей і золота. Зараз ним займаються правоохоронні органи», – сказала бабуся дитини Наталія.

Отож, із ким залишиться дитина: з мамою чи татом? В засіданні зробили перерву, щоб був час ознайомитися з документами.

Читайте також:

Можливо зацікавить