З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/news/GD7Gm87JpOsB5kS9Ff0lHTmlFp73DiIiBuo68G1r.png)
25 травня Підгайцівська громада попрощалася із загиблим захисником України Віталієм Приймаком, уродженцем села Липини.
Бійця відспівали у Свято-Хрестовоздвиженському храмі та поховали у рідному селі, - повідомили на сторінці громади у Фейсбуці.
Чимало мешканців громади прийшли провести Героя в останню путь, серед них – рідні, друзі, представники влади, односельчани, побратими та небайдужі люди.
Велелюдна жалобна хода пройшла вулицями рідного села Віталія у супроводі оркестру. Односельчани зі сльозами на очах та стоячи на колінах проводжали Героя.
«Зі слів дідуся Віталія, Павла Васильовича Приймака, він був гарною людиною, справжнім помічником. Герой до останнього вірив у краще, з надзвичайною волею, силою та вірою в Україну боронив Батьківщину і, на жаль, віддав своє молоде життя в 23 роки.
У ході бойових дій на Донеччині військовослужбовець був важко поранений снайпером. Врятувати бійця медикам не вдалося. Серце Героя перестало битися 19 травня 2022 року», - повідомили у дописі.
Джерело фото - Православна Волинь
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/8ned2sp3c5KlfrMaWG6obDlfFGJXTswSwZ6c2IwC.jpg)
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/JIMzsGsa3fNLe9IUDuFlRSu57aPtG9uR2hPbOA6D.jpg)
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/pCSR6vgZKrsQcMJDYm0ZCgo907qy89vdKgt2yiLL.jpg)
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/FLhbumgXXXrmqYLze1joUZoBEl10cLC9NaT4ErH0.jpg)
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/o7guJeSc3WTVyjQdPFdjgsQIAmX6Maxr9QqN5pv9.jpg)
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/Faj3JMmHnnkmrMtC3NG5UFuggvgF8dF4PsN2c3hM.jpg)
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/vEmFtdi9KrcfAjiB3z6E4hBvPwnR1DdjZ8yMqx8X.jpg)
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/VmBmOCTt7oTq2UI4rbCp81HQM0Dh3dfxjk8LGrep.jpg)
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/B1gvqdax7K63deetuFCCIg9841lQe5rlsGctmp4F.jpg)
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/DUc6Nmfsr7Wg3FfBswfxbiWldoLIKzO6S24IIEaw.jpg)
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/KcskgQrDCB2XrGyjsi4sWFhZRrfRDlUAS8RZCL9Z.jpg)
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/bgPYpOLeYlLUcPJ4bMOA6dXP649ZkkmhVYVG65DW.jpg)
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/bXul6jXMe1uemRfuNtnYXOWUiK8AUR6FKxKTQG5N.jpg)
![З надзвичайною вірою в Україну боронив Батьківщину: В останню путь провели волинянина Віталія Приймака](https://vsn.ua/storage/image-icons/LQ41zkFzo6TnvXKOBBorPpk8HiVUhX5GIvpKxh39.jpg)