За 1500 доларів зі студента став працівником сільради: на Волині судили ухилянта

За 1500 доларів зі студента став працівником сільради: на Волині судили ухилянта

За 1500 доларів купив липові документи, які зробили його працівником сільської ради, а потім намагався пройти прикордонний контроль, нібито їдучи у відрядження – так за кордон хотів потрапити студент біблійного інституту, однак прикордонники розвернули його на «Ягодині».

На лаві підсудних опинився уродженець Миколаєва Олександр І., який є студентом першого курсу Біблійного інституту «Беар Веллі – Україна», пишуть Волинські новини, посилаючись на вирок Любомльського районного суду.

Наприкінці грудня минулого року чоловік домовився з невстановленою особою про виготовлення підроблених документів, які б давали йому право перетину кордону. У Києві під час зустрічі він передав свої дані та півтори тисячі доларів.

Невстановлена особа виготовила на ім’я Олександра І. підроблені тимчасове посвідчення військовозобов`язаного; розпорядження, видане Білогородською сільською радою Бучанського району Київської області про службове відрядження за кордон; наказ про службове відрядження за кордон; розпорядження про призначення спеціалістом 2 категорії відділу по забезпеченню діяльності Білогородської сільської ради.

8 січня Олександр І. під час проходження прикордонного контролю в пункті пропуску для міжнародного залізничного сполучення «Ягодин» надав вищезазначені «документи» працівникам Державної прикордонної служби.

У суд обвинувальний акт надійшов з угодою про визнання винуватості. Олександр І. отримав покарання у виді двох років обмеження волі, яке йому замінили на рік та чотири місяці іспитового терміну.

Читайте також:

На Волині прикордонники посприяли у виїзді до Польщі 207 ухилянтам

На «Ягодині» затримали аспіранта, який намагався виїхати за кордон з підробними документами: як його покарали

На надувних човнах в країни Євросоюзу: на Волині СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів»

Можливо зацікавить