За мужність та успішне виконання завдань: двох бійців з Волині нагородили «Золотим хрестом» Залужного. Фото
![За мужність та успішне виконання завдань: двох бійців з Волині нагородили «Золотим хрестом» Залужного. Фото](https://vsn.ua/storage/news/Wj9RVwe1E4MvpBrdm8p7jNbg0kHg1H5PzlrDdx2x.png)
Двох військовослужбовців з Боратинської громади Луцького району нагородили почесною відзнакою – нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест». Нагороди отримали житель села Вербаїв Олег Зварич та житель села Мстишин Володимир Цапук.
Про це повідомили у Боратинській громаді.
«Золотий хрест» – відзнака, затверджена наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного 2022 року. Вона входить до нагородної системи Головнокомандувача Української армії. Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.
![За мужність та успішне виконання завдань: двох бійців з Волині нагородили «Золотим хрестом» Залужного. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/kug2BJ4fjccPKtOWCEGoe2y8JjKDCYwNe58rR2dw.jpg)
![За мужність та успішне виконання завдань: двох бійців з Волині нагородили «Золотим хрестом» Залужного. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/j4Pem6hbTnbx5OYhkuqam50DrpI6OtZgQUZztFBf.jpg)
![За мужність та успішне виконання завдань: двох бійців з Волині нагородили «Золотим хрестом» Залужного. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/D9Vuf8de29ZXgWT3pyEYsDiThXWd9FoBcNQNS2Td.jpg)
![За мужність та успішне виконання завдань: двох бійців з Волині нагородили «Золотим хрестом» Залужного. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/yHaa5TgXSe4FL6CrzU8Qk9YQCIzkj4PWRE59OS3j.jpg)