Замість квітів - по коліна багнюки: у селі на Волині загиблих Героїв на цвинтар везуть жахливою дорогою

Замість квітів - по коліна багнюки: у селі на Волині загиблих Героїв на цвинтар везуть жахливою дорогою

Замість шляху, встеленого квітами, по коліна багнюки - такою дорогою змушені вести померлих, зокрема і загиблих військових, до цвинтаря у селі Бахів Ковельського району на Волині.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Тут немає твердого покриття, а опісля дощів дорога перетворюється у суцільне болото. 

Уродженець села Олександр Дячук нині стоїть на захисту країни. У серпні був змушений приїхати додому, аби перепоховати брата, який загинув під Бахмутом.  

50-річний Олександр Берега служив на посаді страшого стрільця. Загинув понад рік тому. Спершу його поховали на Дніпропетровщині, а в серпні цього року перепоховали на малій Батьківщині. Спершу з Героєм прощалися біля рідного дому, опісля велелюдною ходою провели на кладовище.  

«І дивіться, якою дорогою ми їхали на кладовище. Люди йшли пішки. Невже не можна зробити ту дорогу?» - каже Олександр Дячук. 

Чоловік після поранення нині на милицях. Каже: на цвинтар не те що ходити, їздити важко. Після дощів люди тонуть у багнюці. Автівки змушені об'їжджати полями, знищуючи врожай односельчан. 

Захисник каже: сумно дивитися на такий останній земний шлях полеглих Героїв. Обурюється, що поки одні ціною власного життя обороняють Україну, інші - не спромоглися навіть подбати про гідні зустріч та прощання з полеглими на війні.

Більше - у відео. 

Читайте також: 

Можливо зацікавить