Замість мами – три няньки: в Луцьку покинуте дитинча капуцина виходжували з небувалою опікою

Замість мами – три няньки: в Луцьку покинуте дитинча капуцина виходжували з небувалою опікою

У Луцьку працівники зоопарку виходили мавпеня, від якого одразу після народження відмовилася мати. Упродовж семи місяців малого по черзі доглядали троє працівниць звіринцю. А вже зараз мавпеня, яке назвали Діамантом, налагоджує стосунки з батьками.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Діамант, який отримав ім’я за ромбик на лобі, непосидючий – стрибає, обіймає улюблену іграшку. Весь у тата, розповідає пані Тетяна, яка разом із двома колегами виходжувала малюка. Найважче, каже, було спочатку. Малюка почали годувати сумішшю для недоношених немовлят, але вже на третій день він усіх здивував появою перших зубів.

«Через тиждень у нас в роті було чотири зуби. Це була несподіванка не тільки для нас, а й для працівників інших зоопарків», - каже Тетяна.

Малюк народився в жовтні у пари капуцинів-плакс – Василя та Фанти. Три години пролежав у вольєрі, однак мама до нього так і не підійшла. Тоді працівники зрозуміли, що Васильовичу потрібна опіка.

«Завели щоденник спостережень, скільки малеча їсть, тому що це треба було годувати цілодобово – через три години. Як там животик, чи не болить», - розповідає директорка зоопарку Людмила Денисенко.

Замість мами – три няньки: в Луцьку покинуте дитинча капуцина виходжували з небувалою опікою

Найскладніше було, згадують, коли вимикали світло, тож аби обігріти маля, чого тільки не вигадували. «Одягали теплі шкарпетки на пляшки, кутали його з цими пляшечками, а на ніч забирали собі в постіль», - пригадують працівниці.

Щоб розважити Діаманта, свої квартири жінки перетворили на справжні атракціони розваг. «Навішували дуже багато стрічок, пояси від халатів, бо вони м’які і грубі. Навіть ми повісили гамачок», - пригадує доглядальниця.

За перші 7 місяців життя малюк завоював прихильність не лише своїх прийомних мам, а й їхніх домашніх улюбленців. Зараз малечу намагаються подружити з батьками. Роблять це пізніше, ніж планували, через холодну весну. «Ризикувати здоров’ям малечі, лишати його в зоопарку ніхто не хотів. Він із батьками може спілкуватися з-за решітки», - переконує директорка.

Уже скоро вся родина заживе дружно, вірять у зоопарку, і буде тішити відвідувачів своїми витівками.

Читайте також: 

Можливо зацікавить