«Заморозки вночі, потепління вдень»: якою на Волині буде погода на вихідних

«Заморозки вночі, потепління вдень»: якою на Волині буде погода на вихідних

У вікенд погодні умови на Волині зумовлюватиме поле підвищеного тиску.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла чергова синоптикиня Волинського обласного центру гідрометеорології Надія Голя.

З її слів, у суботу, 24 вересня, очікують на мінливу хмарність. Вночі передачається без опадів, вдень – без істотних опадів. Також вночі місцями очікуються заморозки на поверхні ґрунту 0…-3 градусів. Вітер північно-західний 5-10 метрів за секунду. Вночі температура повітря коливатиметься від 1 до 6 градусів вище нуля, вдень – 9-14 тепла.

У неділю, 25 вересня, прогнозують мінливу хмарність без опадів. На поверхні ґрунту – заморозки від 0 до 3 градусів з позначкою «мінус». Вітер південно-західний 5-10 метрів за секунду. Температура повітря вночі триматиметься від 2 до 7 градусів тепла, вдень +10..15 за Цельсієм.

«У нічні години очікуємо на вихолоджування атмосфери, тому за рахунок цього нічна температура повітря залишатиметься у межах +1…7 градусів тепла, а на поверхні ґрунту будуть заморозки. Натомість вдень температура повітря дещо зросте», - розповіла Надія Голя.

Можливо зацікавить