Заново вчиться ходити: 19-річна лучанка розповіла, як її біля «Променя» збив «міні купер»

Заново вчиться ходити: 19-річна лучанка розповіла, як її біля «Променя» збив «міні купер»

У жовтні минулого року 19-річна лучанка Ярослава потрапила під колеса автомобіля, коли переходила дорогу через «зебру».

Водій «міні купера» не зупинився – дівчина перелетіла через машину та через отримані травми не могла встати з ліжка півтора місяця. Зовсім скоро по цій справі відбудеться суд, - пише ІА Волинські новини.

Сьогодні 19-річна Ярослава усміхається, може сидіти і вчиться на милицях заново ходити. Дівчина дивом вижила у страшній аварії, що сталася у Луцьку 19 жовтня минулого року. Розповідає про це, бо разом із бабусею хвилюється через майбутнє судове засідання щодо ДТП. Хоче, щоб люди знали деталі.

Того дня пізнього вечора близько 22 години вона переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переході на проспекті Василя Мойсея. На середині дороги її збила машина. Ярослава каже, що пам’ятає все до моменту удару.

«Як я летіла – не пам’ятаю. На хвилин п’ять я втратила свідомість. Пам’ятаю, як швидка приїхала і завезла мене до лікарні», – каже Ярослава Курепа-Микитюк.

Дівчина говорить, що переходила цю дорогу щодня і не один раз. На відео видно, як Ярослава дочекалася, коли машини роз’їдуться, та почала переходити дорогу. Водій Mini Cooper 22-річний Дмитро в той момент був на достатній відстані, щоб побачити пішохідку на переході, та чомусь навіть не пригальмував.

Бабуся дівчини каже: як побачила відео із зіткненням, у неї похололо всередині.

«Там явно була велика швидкість. Освітленість хороша. Я дуже рада, що вона залишилася живою і що в неї цілий хребет. Все решта розходиться», – говорить бабуся Леся Курепа.

Внаслідок аварії Ярославу госпіталізували до лікарні, де вона провела півтора місяці. Діагностували перелом трьох кісток тазу і забій ноги. Через серйозні травми дівчина увесь цей час мусила лежати непорушно. Плани, навчання та узагалі життя довелося відкласти. Залишалося лише надіятися на краще.

«Найбільше мене спочатку пригнічувало те, що я не можу навіть сісти. Не пам’ятаю, щоб я настільки була залежна від інших людей. Тобто мені підносили їсти, допомагали митися», – пригадує дівчина.

Лише нещодавно Ярослава перейшла до реабілітації та пробує ходити на милицях.

«Легше, звичайно, з милицями. В мене досі є болі в тазу. Зайве навантаження дам на ногу – мені боляче. Це дуже неприємно», – ділиться постраждала.

Нині справа передана до суду, тож у будь-якому разі водієві доведеться нести відповідальність відповідно до закону. Ярослава каже, що запитувала Дмитра, як він не помітив її і допустив наїзд.

Він, зі слів лучанки, відповів так: «Там було темно, я боковим зором якось тебе не помітив».

Найцікавіше, говорить Ярослава, що на авто була вм’ятина і розбите лобове скло практично по центру, тому вона не розуміє, як це, «боковим зором».

Як пояснює причини аварії сам водій – журналісти спробували дізнатися у нього самого, зателефонувавши.

«Завтра запитаєте, бо я зайнятий зараз. Я навіть не розумію питання самого. Дякую. До побачення», – сказав водій.

Як повідомляли у поліції, водій «міні купера» був тверезим, однак, кажуть Ярослава та її бабуся, це не позбавляє його від відповідальності. Обидві найбільше хочуть справедливості.

«Ми хочемо прозорості і об’єктивності. Такого небезпечного водія треба обмежити у можливості водити. Якось такого бажання його покарати… Нехай суд вирішує. Основне, щоб він не мав прав їздити і збивати людей», – каже бабуся Ярослави.

Суд у цій справі мав відбутися 4 січня, однак напередодні стало відомо, що засідання перенесли з невідомих причин та на невизначений термін.

Читайте також:

Можливо зацікавить