Запливли на острів і не змогли повернутися: на Світязі врятували шістьох відпочивальників
На Волині рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам повернутися з острова на озері Світязь. Під час відпочинку вони запливли на острів, однак самостійно повернутися не змогли, оскільки їхній катамаран почав набирати воду.
Повідомлення до Служби порятунку надійшло 27 червня о 14:20, повідомили у пресслужбі ДСНС області.
На допомогу негайно вирушило відділення підводного розмінування та інших спеціальних робіт (села Світязь) Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України.
Прибувши до острова, рятувальники виявили шістьох дорослих людей, які перебували на березі та чекали допомоги. За допомогою катера на борт було взято двох чоловіків та чотирьох жінок, після чого їх безпечно доставили до центрального пляжу озера Світязь.
На щастя, ніхто з врятованих медичної допомоги не потребував.
«Рятувальники вкотре закликають громадян бути обережними під час відпочинку на водоймах. Перед виходом на воду перевіряйте справність плавзасобів, не відпливайте на значну відстань від берега та враховуйте погодні умови. Пам’ятайте: дотримання правил безпеки може врятувати життя», - наголошують у дописі.
Читайте також:
- Смертельна ДТП на Волині: трактор з'їхав у кювет і перекинувся, загинув 56-річний чоловік
- На Волині чоловіку затисло ногу в шнеку комбайна: як його рятували
- Волинянка врятувала людей із палаючого будинку: рятувальники розповіли причину загоряння