Збірна України програла Чехії у матчі Ліги націй

Збірна України програла Чехії

Збірна України поступилася чехам у виїзному поєдинку другого туру Ліги націй з рахунком 2:3. Матч проходив у Празі.

Про це повідомляє «УНІАН»

На 21-й хвилині Шапаренко у штрафному майданчику «подарував» м'яч Черни, після удару якого Шульц підправив футбольний снаряд у ворота.

На 36-й хвилині Шапаренко з лівого флангу навісив на лінію воротарського майданчика, і Ванат головою завдав точного удару, зрівнявши рахунок у матчі.

Наприкінці тайму сум'яття у нашому штрафному майданчику завершилося вибиванням Степаненка прямо на Шульца, який відправив м'яч у кут воріт.

У другому таймі на 78-й хвилині м'яч у штрафному майданчику збірної України влучив у руку Матвієнку і після перегляду відеоповтору арбітр вказав на 11-тиметрову позначку. Пенальті холоднокровним ударом реалізував Соучек.

Однак через кілька хвилин "синьо-жовті" відродили інтригу: Циганков навісив на дальню стійку, звідки Судаков головою завдав точного удару. Матч закінчився перемогою господарів.

Чехія – Україна – 3:2

Голи: Шулц, 21, 45+2, Соучек, 80, (пен.) – Ванат, 36, Судаков, 84