Жінка померла після падіння в каналізаційний люк, чоловік – у реанімації: подробиці трагедії у Луцькому районі
У селі Романів Підгайцівської громади чоловік і жінка провалилися у каналізаційний люк. На жаль, жінку не вдалося врятувати.
Трагедія трапилася у четвер, 25 червня, пишуть Волинські новини.
На місці події працювали рятувальники ДСНС, правоохоронці та медики.
Як розповіли у пресслужбі ГУНП у Волинській області, на жаль, від отриманих травм жінка померла.
Чоловіка швидкою доставили у медичний заклад. Він перебуває в реанімації.
Фото ілюстративне
Читайте також:
- У Луцьку на річці Стир врятували чоловіка, який почав тонути під час купання
- На Волині внаслідок ДТП загинула 27-річна водійка легковика