Жінка померла після падіння в каналізаційний люк, чоловік – у реанімації: подробиці трагедії у Луцькому районі

Жінка померла після падіння в каналізаційний люк, чоловік – у реанімації: подробиці трагедії у Луцькому районі

У селі Романів Підгайцівської громади чоловік і жінка провалилися у каналізаційний люк. На жаль, жінку не вдалося врятувати.

Трагедія трапилася у четвер, 25 червня, пишуть Волинські новини.

На місці події працювали рятувальники ДСНС, правоохоронці та медики.

Як розповіли у пресслужбі ГУНП у Волинській області, на жаль, від отриманих травм жінка померла.

Чоловіка швидкою доставили у медичний заклад. Він перебуває в реанімації.

Фото ілюстративне

Читайте також:

Можливо зацікавить