Жителів попереджають про загрозу підтоплення у Волинській і Львівській областях
![Жителів попереджають про загрозу підтоплення у Волинській і Львівській областях](https://vsn.ua/storage/news/SsF39zdW5q1rhfwVfafmK0h2CUHJRR8yiAi1iF9x.png)
У Львівській та Волинській областях надзвичайники попереджають про підвищення рівнів води у річках.
Про це повідомляє ДСНС
26 - 29 січня, у зв'язку з відлигою та опадами, на окремих річках суббасейну Західного Бугу (Львівська, Волинська область) та у верхів'ї Стира (притока Прип'яті) у Львівській області очікується поступове підвищення рівнів води на 0,1-0,5 м над поточними відмітками.
Місцями можливий вихід води на заплаву та подальше затоплення заплави р. Солокія (притока Західного Бугу) у Львівській області (І рівень небезпеки - жовтий).
Читайте також:
- На Волині підтоплює будинки