Зловили вдруге за рік: у Луцьку водій отримав покарання за кермування без прав

Зловили вдруге за рік: у Луцьку водій отримав покарання за кермування без прав

У Луцьку на вулиці Домни Гордіюк зловили водія, який вдруге за рік їздив без прав. Його оштрафували на понад 40 тисяч гривень та на п’ять років заборонили керувати транспортними засобами.

Про це пише ІА «Волинській новини» з посиланням на відповідний вирок Луцького міськрайонного суду.

Як зазначається, 28 березня 2024 року Андрій Я. керував «Фольксваген Поло» на вулиці Домни Гордіюк. Коли патрульні його зупинили, то з’ясувалося, що чоловік ніколи не отримував посвідчення водія. Також встановили, що керманич їздить без прав не вперше.

На судове засідання обвинувачений з невідомих причин не з’явився. Вина особи підтверджується протоколом та довідкою управління патрульної поліції.

Суд визнав Андрія Я. винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.5 ст.126 КУпАП. Йому призначили 40 тисяч 800 гривень штрафу з позбавленням права керування транспортним засобом на строк п'ять років.

Фото ілюстративне

Читайте також:

Можливо зацікавить

Тютюн на 40 гектарах без ліцензії: на Волині викрили масштабне незаконне виробництво

Тютюн на 40 гектарах без ліцензії: на Волині викрили масштабне незаконне виробництво

Зниклу 26-річну жительку Волині Марію Приходько знайшли

Зниклу 26-річну жительку Волині Марію Приходько знайшли

На Волині відкрили пам’ятну дошку Герою-поліцейському Сергію Тлумачу, який загинув на війні
відео
фото

На Волині відкрили пам’ятну дошку Герою-поліцейському Сергію Тлумачу, який загинув на війні

У Луцьку суд покарав підлітка, який вночі їхав на самокаті напідпитку

У Луцьку суд покарав підлітка, який вночі їхав на самокаті напідпитку

Різав і бив перехожих: у Харкові молодик влаштував кривавий напад
відео

Різав і бив перехожих: у Харкові молодик влаштував кривавий напад

На дороги Волині виїхали мотопатрулі: що зміниться для водіїв і чому це викликало суперечки
відео

На дороги Волині виїхали мотопатрулі: що зміниться для водіїв і чому це викликало суперечки

На Волині суд зобов’язав лісгосп відшкодувати 100 тисяч гривень збитків за вирубку дубів

На Волині суд зобов’язав лісгосп відшкодувати 100 тисяч гривень збитків за вирубку дубів

Волинянина оштрафували за нецензурну лайку та пошкодження автомобіля

Волинянина оштрафували за нецензурну лайку та пошкодження автомобіля

У Луцьку водій Audi збив жінку з дитиною на пішохідному переході: обох госпіталізували. Відео
відео

У Луцьку водій Audi збив жінку з дитиною на пішохідному переході: обох госпіталізували. Відео