14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної
![14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної](https://vsn.ua/storage/news/ZJnHws4LomneHX3x21b63yda4vhI0SkJ9qzrZEIW.png)
Дарія Шпак з Нововолинська у свої 14 років уже має статус Чемпіонки України.
Перемогу дівчина здобула в Кропивницькому в червні цього року. На дистанції бігу 300 метрів з бар‘єрами вона показала найкращий результат - 47, 9 секунд, - повідомили на фейсбук-сторінці «Нововолинськ Спорт».
Дарія Шпак – учениця Нововолинського ліцею №2. На спортивному шляху дівчини вже чимало перемог місцевого та обласного рівнів. Вона - Чемпіонка Волині зі стрибків у довжину. Бронзова призерка Гімназіади України з бігу на 400 м з бар‘єрами.
На досягненнях не зупиняється. Щодня займається з тренером ДЮСШ Віктором Королем. У вихідні - біжить крос. Підтримує форму постійно та готується підкорювати нові п’єдестали.
Її мрія - потрапити до олімпійської збірної України. Саме з легкою атлетикою планує пов‘язати майбутнє.
До занять цим видом спорту Дарію Шпак змотивувала її тітка Людмила, багаторазова призерка всеукраїнських змагань зі стрибків у висоту.
«Розминка, розтягування, спеціальні вправи, а потім біг, стрибки, біг з бар‘єрами. І так кожне тренування. Дарія добре знає, що за перемогою стоїть важка праця і величезний внесок тренера», - йдеться у дописі.
![14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної](https://vsn.ua/storage/image-icons/wMp03gII74nRuIGpxnQTk6hxa8khBri0CdwsGCYx.jpg)
![14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної](https://vsn.ua/storage/image-icons/g6tLHFdrKuu7gtWj4qwgtNLETMWFN46wlS6Tr2jX.jpg)
![14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної](https://vsn.ua/storage/image-icons/fCt5GTX3CyNC4OvEaoceWbPeYrvYgMDqgUbelPFk.jpg)
![14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної](https://vsn.ua/storage/image-icons/nJpW9I8ZMi95TogxKIl5ysr2lWYC78MNXFSqSUXZ.jpg)
![14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної](https://vsn.ua/storage/image-icons/x7ygibwQ2LjFoztS7mVSpLSHuwCbSJkER0lVaMCJ.jpg)
![14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної](https://vsn.ua/storage/image-icons/BzbVuE4mHQ86v4xsNkF5MeoE7qMcvJgLyZx8GfeI.jpg)
![14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної](https://vsn.ua/storage/image-icons/8GRJHOkeUMxfuBjwxAaV6yOod04o10Tc2oNCKUme.jpg)
![14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної](https://vsn.ua/storage/image-icons/orOfAWxJia7tH81mF671zagSUyDoSVaF5wOt41Fi.jpg)
![14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної](https://vsn.ua/storage/image-icons/mYGKy2cNwTDZ9khEtJcDish6pp1LzAsIvBk3G8DM.jpg)
![14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної](https://vsn.ua/storage/image-icons/if5dC9HxAru7CciXc0K0GcpPEzRNeaH5RRViMSdN.jpg)
![14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної](https://vsn.ua/storage/image-icons/ilX6ljjMFsNkFPbXOvAyHWm960DgKshC4LffGgWb.jpg)
![14-річна чемпіонка України з Волині мріє потрапити до олімпійської збірної](https://vsn.ua/storage/image-icons/3zCLWaaA9JtOmcIAfCrcpi5iVXSLUOKXIDukdtfT.jpg)
Читайте також:
- Важкоатлетка з Волині здобула три медалі на чемпіона Європи
- Спортсменка з Волині озвучила п'ять казок Сухомлинського
- Юна спортсменка з Волині стала чемпіонкою України