15 лютого: хто з волинян святкує День народження
![Оксана Лукашук, День народження, Волинь, Луцьк](https://vsn.ua/storage/news/z82INyeiXf62kKRYcJvN0VVetGf0JIBBVtgtULwQ.png)
День народження 15 лютого відзначають колишня начальниця відділу інформаційного забезпечення діяльності Волинської обласної ради Оксана Лукашук, колишній прес-секретар Луцького прикордонного загону Олег Личковський, науковець та журналіст Віктор Зубович.
![15 лютого: хто з волинян святкує День народження](https://vsn.ua/storage/image-icons/5MAb5l8DgPJgr2ebr9DnZnHwdZ4wMmuuiBIP6yKt.jpg)
![15 лютого: хто з волинян святкує День народження](https://vsn.ua/storage/image-icons/ODjjw7HnA7V1qLvni2RS16a8ECxQSgx4Xte1YN4e.jpg)
Інформаційне агентство ВСН вітає іменинників. Зичимо міцного здоров’я, достатку, мирного неба. Доброго настрою на довгі роки, щастя та удачі в усіх починаннях.
Крім того, 15 лютого, День кіберспорту в Україні, Міжнародний день антропології, День святкування самотності, Всесвітній день комп'ютера, Міжнародний день дітей, які хворі на рак. Віряни вшановують пам'ять апостола від 70 Онисима.
День ангела сьогодні святкують Онисим, Опанас, Арсен, Єфросинія.