20 мільйонів за приземлення на Червоній площі 9 травня: оголошено конкурс для українських виробників БПЛА

20 мільйонів за приземлення на Червоній площі 9 травня: оголошено конкурс для українських виробників БПЛА

Засновник monobank та творець українського дрона «Довбуш» Володимир Яценко пообіцяв виплатити премію розробникам, чий безпілотник 9 травня долетить до Москви. 

Таку заяву в ефірі національного телемарафону зробив співзасновник monobank – Володимир Яценко.

«Це дуже хороший момент. Тому що, як я прочитав, путін планує парад на Червоній площі і там буде дуже багато військових. Тобто це будуть, як вони кажуть, «законні військові цілі». Тому я офіційно встановлюю премію українському виробнику БПЛА, чий літак, звичайно, за допомогою військових, долетить та приземлиться на червоній площі у Москві 9 травня. Сума премії становить зараз 20 мільйонів гривень», – заявив Яценко.

Він сподівається, що гроші будуть справедливо розділені між виробником та військовими операторами, які зможуть вдало виконати завдання.

«Щоб не було непорозумінь, на крилах має бути українське гасло, наприклад «Слава Україні», «Героям Слава» чи щось подібне», – уточнив бізнесмен.

Яценко додав, що спроби запуску дронів уже проводилися, але запущений БПЛА зачепив високовольтну лінію і не долетів до Червоної площі лише 45 кілометрів.

Читайте також: 

• Пенсійний вік для частини українців збільшиться на 5 років: кого зачепить

Жителі міста на Волині можуть вирішити, що буде на місці колишнього радянського пам’ятника

• В'язні колонії на Волині видурювали гроші з рідних полонених

 

 

Можливо зацікавить