41-річному лучанину терміново збирають гроші на життєво необхідну операцію

Олег Приходько

У січні в лучанина Приходька Олега виявили новоутворення 4 шлуночка головного мозку. Відтоді чоловік пройшов низку обстежень та консультацій, висновок такий – необхідна термінова операція.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла дружина Олега Іванна Приходько.

«Всі знають нашу сім’ю з позитивного боку, адже неодноразово ми з вами зустрічалися на гарних подіях. Зараз дуже важкий час для України, а для нашої сім’ї особливо. Нам терміново потрібна ваша допомога та матеріальна підтримка», – звертається до небайдужих жінка.

За словами Іванни, у чоловіка після проведення МРТ діагностували новоутворення 4 шлуночка головного мозку, яке потребує оперативного лікування. Вони були у багатьох лікарів нейрохірургії, проводили огляди та консультації і наразі зупинилися на медичному закладі в Києві. Нейрохірург Возняк О. М. готовий взятися за їхній випадок та провести складну операцію, яка для Олега є життєво потрібною.

«У нас підростають дві доньки, які дуже люблять тата та які завжди чекають його повернення з роботи. Я просто прошу кожного з Вас допомоги, нам не під силу така сума. Допоможіть!» – благає небайдужих громадян луцька ведуча Іванна Приходько.

Жінка зазначила, що сума за операцію, яку назвали лікарі у Києві, – від 150 000. Частину вже вдалося назбирати, та все ж потрібна допомога небайдужих людей. Усі чеки та звіти про лікування Іванна буде публікувати.

Охочі допомогти можуть переказати кошти на картку:

  • 5168745183831293 – Приходько Іванна
  • 4731219654202765 – Приходько Олег

Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/6taFVxabCQ 

41-річному лучанину терміново збирають гроші на життєво необхідну операцію41-річному лучанину терміново збирають гроші на життєво необхідну операцію
Заключення лікарів

Читайте також:

Можливо зацікавить