71-річний лучанин, який потрапив під потяг, - у важкому стані
![71-річний лучанин, який потрапив під потяг, - у важкому стані](https://vsn.ua/storage/news/advFRG86e6THdZsmvlLLD7YnUE2sGw3GedVuFqCa.png)
71-річний лучанин, який потрапив під потяг 31 серпня, перебуває у важкому стані. Його госпіталізували до Луцької міської лікарні.
Про розказав Суспільному лікар Андрій Смольянінов.
Чоловік нині при свідомості. Він знаходиться в палаті інтенсивної терапії відділення анестезіології Луцького територіального медичного об'єднання.
«У нього політравма, є травми грудної клітки, голови, кісток тазу. Досить серйозні травми», – каже Андрій Смольянінов.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 276 ККУ, йдеться про порушення правил експлуатації залізничного транспорту, – каже головний спеціаліст сектору комунікації Нацполіції Волині Олег Плазовський.
«Потяг рухався залізничною колією сполученням Луцьк-Гнідава, а чоловік перетинав залізничну колію у невстановленому місці», – говорить Олег Плазовський.
Нині триває досудове розслідування у рамках якого правоохоронці з’ясують всі обставини даного інциденту. Зі слів Олега Плазовського, це не перший випадок від початку року, але точну кількість він не називає.