Арестович зробив новий прогноз, коли закінчиться війна

Арестович зробив новий прогноз, коли закінчиться війна

Колишній радник Офісу президента Олексій Арестович зробив новий прогноз щодо завершення бойових дій.

Про це він заявив на зустрічі в Музеї єврейського народу в Тель-Авіві за участю посла Ізраїлю в Україні Міхаеля Бродського, пише ТСН.

 Арестович певен, що Україна вижене окупантів на кордон 1991 року.

«За військовою логікою, а саме за ОВТ – озброєння і військова техніка – вони будуть нездатні вести оборонні операції уже до лютого 2024 року», – зазначив ексрадник ОП.

 За його інформацією, у росіян втратили здатність до наступу.

«Здатність наступати вони втратили у липні минулого року після захоплення Сєвєродонецька і Лисичанська. Зараз вони здатні до оборони, до якої вони і стали. Ці рухи на Бахмут – це лише спроба вирівняти лінію оборони. Ми їх зараз трішки посунемо. Потім ще раз посунемо. Можливо, вони посипляться раніше. Можливо, охоронці Путіна стануть мільярдерами найближчим часом», – каже Арестович.

Він прогнозує, що війна може тривати десь до лютого 2024 року. Але попереджає: навіть якщо російських окупантів повністю виженуть з території України, це не означає, що припиняться ракетні удари чи атаки дронами, які РФ здійснює зі своєї території.

«Військове планування не дозволить їм рухатися далі, ніж за лютий 2024 року. Єдине, що вони можуть робити – призивати безкінечні маси піхоти. Але піхота проти HIMARS і F-16... Тому місяців 9, і все закінчиться. Може бути якась прикордонна стрілянина. Тому що відсутність російських солдатів не означатиме, що вони не стрілятимуть по нас ракетами. Це якийсь час може продовжуватися», – підсумував Арестович.

Читайте також:

Можливо зацікавить