Через масові ракетні обстріли деякі українські міста лишилися без світла. Оновлено
10 жовтня через ранкові масові обстріли окупантами інфраструктур деякі міста України лишилися без електроенергії.
Зокрема, повідомляють про відсутність світла у Хмельницькому.
«В результаті масованого ракетного обстрілу російськими терористами пошкоджено один із об’єктів критичної інфраструктури. В кількох будинках повилітали вікна. На разі, відсутнє електропостачання, не працює електротранспорт, призупинене водопостачання, не працюють світлофори.
Медичні заклади заживлені від власних дизель-генераторів.Всі служби зможуть оперативно ліквідувати пошкодження тільки після завершення повітряної тривоги», - повідомляють у Хмельницькій міській раді.
Львівський міський голова Андрій Садовий також інформує про відсутність електроенергії.
«Зафіксовано вибух на об’єкті критичної інфраструктури у Львові. Відповідні служби виїхали на місце. Через відсутність електроенергії тимчасово призупинено роботу міських ТЕЦ. Тому на разі гаряча вода не подається.Запустили резервні електрогенератори на кількох насосних станціях, щоб відновити водопостачання до міста.Частина міста без електроенергії. Не працює третина світлофорів. Після завершення тривоги на складних перехрестях працюватимуть регулювальники», - пише Садовий.
Харківський міський голова Ігор Терхов повідомляє про відсутність світла і та водопостачання.
«Попередньо три прильоти до Харкова. Удар був по об'єкту енергетичної інфраструктури. У деяких районах міста пропало світло та відсутнє водопостачання. Фахівці обленерго, наші комунальники роблять усе можливе, щоби відновити нормальну життєдіяльність Харкова», - пише голова.
Про відсутність електроенергії повідомляє і голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.«Ворог наніс удар по енергетичній інфраструктурі Житомирщини. Частину споживачів вже переведено на резервні джерела живлення. Роботи з ліквідації наслідків тривають».
В «Укренерго» попереджає про можливі перебої з електроенергією.
«Ворог здійснює ракетну атаку на енергетичні об'єкти та цивільну критичну інфраструктуру. В містах та населених пунктах можливі перебої з енергоживленням. Енергетики оперативно застосовують резервні схеми живлення та працюють над усуненням пошкоджень».