Чому повітряні тривоги на Волині стали тривалішими

Чому повітряні тривоги на Волині стали тривалішими

Тривалість оголошених повітряних тривог на Волині та в Україні загалом тепер суттєво збільшилась. Це насамперед пов'язано з тим, що російська армія під час тренувальних польотів МіГів почала виконувати інші завдання.

Про це розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, передає ТСН.

Зауважимо, що під час злітання ворожих МіГів, які є носіями ракет «Кинджал», тривога вмикається одразу на всій території України. «Кинджали» надзвичайно швидкі і можуть уражати цілі на відстані до 2 000 кілометрів.

Раніше, коли МіГи злітали,повітряна тривога лунала десь 20 хвилин. За словами Ігната, це росіяни відпрацьовували зліт та посадка, тренувальні польоти.

«Також були 1,5-годинні тривоги - це час, коли МіГ-31 відпрацьовує пальне. Літає, поки не витратить усе пальне, і повертається на базу. Таким чином ми з півроку і більше бачили тривоги по 1,5 години. Зараз ворог інші завдання ставить перед собою – це відпрацювання дозаправки в повітрі. Зрозуміло, що час перебування МіГа зростає удвічі. Зараз протяжність таких тривог – понад 2,5 годин», – пояснив речник Повітряних сил.

Нагадаємо, що п'ятницю, 10 листопада, повітряна тривога по всій території України лунала близько 3,5 години.

Читайте також: 

Можливо зацікавить